هالیود

پروژه آخر الزمان سازی

فرستادن به ایمیل چاپ

اين روزها تبليغات مسلط در اين « جنگل جهاني» - که به اشتباه « دهکده » ناميده اند - در يد صهيونيان مي باشد که در لباس مسيحيت در خدمت يهودند. يهود ماده گرايي که خالق عالم، آنان را شديدترين دشمنان مؤمنين (1) و حريص ترين مردم به زندگي مادي (2) ناميد .

ادامه مطلب...

به سوی یک آخرالزمان مصنوعی و جعلی

فرستادن به ایمیل چاپ

 

رابینو فتیش خاخام یهودیان در سال 1952 در کنگره خاخام های دنیا گفت :"...اما امروز خیانتکاریها و فتنه‌انگیزیهای این عده ، ابعاد به‌مراتب‌گسترده‌تر و جدی‌تری به‌خود گرفته است. حرکت جدید سردمداران، نخبگان و رهبران صهیونیسم جهانی به حدی جدی، گسترده و عمیق شده است که به‌راستی می‌خواهند جنگ جهانی سوم را وحشیانه‌تر از سایر جنگها به‌ راه اندازند..."

ادامه مطلب...

اَبَر مرد

فرستادن به ایمیل چاپ

داستان‌هايي كه عوض مي‌شوند
هر روز فيلم‌هاي بسياري ساخته مي‌شوند كه علاوه بر گردش مالي بزرگي كه به وجود آورده‌اند تبديل به سلاح تهاجم فرهنگي هم شده‌اند. هر كشوري كه مي‌خواهد فرهنگ كشورهاي ديگر را از بين ببرد و فرهنگ خودش را جاي آن بنشاند، به ساختن فيلم‌هاي تأثيرگذار و فرستادنش به آن كشورها شروع مي‌كند.

ادامه مطلب...

نبرد سايبري(راه‌هاي مقابله با فعاليت‌هاي ضد مهدوي در فضاي مجازي)

فرستادن به ایمیل چاپ

اينترنت و فضاي مجازي از بدو فراگير شدن، گستره وسيعي از اطلاعات را در معرض همگان، نمايان ساخت و پس از آن، انواع اطلاعات اعم از ـ صحيح و ناصحيح، خوب و بد ـ با کمترين هزينه و توسط همگان، در معرض عموم قرار گرفت.

ادامه مطلب...

صفحه 1 از 5


صفحه ی کنونی: هالیود