مهدی یاوران

عهدنامه

فرستادن به ایمیل چاپ

 

كنار مسجد مقدس جمكران، مجتمعي وجود دارد به نام مجتمع فرهنگي مهدي ياوران. در آن‌ جا سال ن قشنگي به نام كارگاه انتظار درست كرده‌اند؛ زائراني كه به اين مجتمع مي‌آيند كنار درس‌هاي معرفتي و مباحث علمي، سري هم به اين كارگاه مي‌زنند در آن كارگاه،

ادامه مطلب...

من از آقا خجالت مي‌كشم

فرستادن به ایمیل چاپ

در روزگار ما سود مادي از روش‌هاي غير مشروع، براي عده‌اي، غيرقابل چشم پوشي است. ديدگاه مب تني بر دنياطلبي چنان بر برخي سلطه پيدا كرده است كه حاضرند با فريب ديگران و غش در معاملات و به عبارت امروزي، 

ادامه مطلب...

مهدي ياوران

فرستادن به ایمیل چاپ

از سبزوار كه خارج مي‌شويد تابلويي را مي‌بينيد كه نام شهر … نوشته شده است. وارد شهر مي‌شويد. شهر بزرگي نيست. خانه‌اي نسبتاً بزرگ كه روي تابلوي سر در آن با خط سبز «بيت‌المهدي» نوشته شده بود توجهمان را جلب مي‌كند، ناخودآگاه، به فكر فرو مي‌رويم، ادامه نوشتة تابلو را مي‌خوانيم: بيت المهدي را حاج... وقف كرده است.
آري حاج... ، منزل شخصي خويش را در سال 1380 مصادف با شب ضربت اميرالمؤمنين عليه السلام وقف امام زمان عجل الله تعالي فرجه الشريف كرد.

ادامه مطلب...

براي آقا

فرستادن به ایمیل چاپ

1- نوشته اي  كه در ذيل مي آيد، نامه صميمانه  2 تن از ارادتمندان امام زمان عجل الله تعالي فرجه الشريف است . كه در زمينه انفورماتيك، صاحب تخصص هستند و جهت همكاري به  مركز ما در تهران ارسال كرده اند . اميدواريم كه همه ما بخشي از كار و زندگي خود را وقف آن عزيز كنيم ؛ عزيزي كه همه ريزه خوار نعمت اويم.

ادامه مطلب...

من رانندة تريلي هستم!

فرستادن به ایمیل چاپ

نوشته اي كه در ذيل مي آيد، نامة صادقانه يكي از ارادتمندان امام مهدي(عج) مي باشد كه در چند نوبت به مركز تخصصي امامت و مهدويت ارسال شده است. آقاي مالك رضايي از بچه هاي جنگ و جانباز دفاع مقدس است. او به اقتضاي شغلش كه رانندگي است، 74 ماه در جبهه هاي حق عليه باطل حضور داشته و آن طور كه از نامه اش بر مي آيد، خيلي با صفاست!

ادامه مطلب...

صفحه 11 از 11


صفحه ی کنونی: مهدی یاوران