مهدی یاوران

بررسی تطبیقی صفات یاران امام حسین علیه السلام و ویژگیهای ذکر شده در روایات در مورد خصوصیات یاوران امام عصر علیه السلام.

فرستادن به ایمیل چاپ

مقدمه: هرجنبش و انقلابی به یاران و همراهانی نیاز دارد تا به کمک ایشان و با همراهی و همدلی که میان یاران با همدیگر و همچنین با رهبر خود برقرار است، اهداف انقلاب را محقق گردانند، به طوری که این یاران ستون های انقلابند و سنگینی آن

ادامه مطلب...

سربازي در هيئت

فرستادن به ایمیل چاپ

تا به حال فکر کرده‌اي چرا شيعيان، سابقه‌اي هزار ساله براي عزاداري سيدالشهداء دارند و هم‌چنان هم بر اين عزاداري‌هاي سنتي تکيه مي‌کنند؟ 

ادامه مطلب...

فرصت طلایی(روز نوجوان)

فرستادن به ایمیل چاپ

هشتم آبان، سالروز شهادت قهرمان نوجوان جبهه حق در برابر باطل، شهید محمد حسین فهمیده است. او نوجوانی ایرانی، مسلمان، دیندار و دین باور بود. نام فهمیده در تاریخ، به همراه نام همه قهرمانان مبارز و خستگی ناپذیر میان ملت ها و در شمار شهیدان نام آشنا، چون شهیدان والامقام دشت خونین کربلا ثبت گردید.

ادامه مطلب...

محکم بايست!(شش دستور قرآني براي افسران جنگ نرم )

فرستادن به ایمیل چاپ

«جنگ نرم» به مجموعه اقدامات خصومت آميز تعمدي و برنامه‌ريزي شده گفته مي‌شود که موجب دگرگوني در هويت فرهنگي (ارزش و نگرش‌هاي بنيادين) و القاي ناکارآمدي مدل سياسي مورد قبول مردم در يک نظام سياسي مي‌شود. اين جنگ، همه عرصه‌هاي اجتماعي يک نظام سياسي را مي‌تواند تحت تأثير قرار دهد.

ادامه مطلب...

ستاره‌هاي منتظر

فرستادن به ایمیل چاپ

وقتي در هياهوي روزگار آخرالزماني، پنجره‌هايي با صفا برايت گشوده مي‌شود و چشمه‌هايي زلال از زندگي خوبان را نظاره مي‌کني، آن‌گاه است که حس مي‌کني جاي خالي آنان را هيچ چيز نمي‌تواند پر کند. مرحوم شهيد حاج مهدي عراقي براي بسياري از زندانيان سياسي قبل از انقلاب، پدري کرد؛ پدري که داغ از دست دادنش التيام

ادامه مطلب...

صفحه 5 از 11


صفحه ی کنونی: مهدی یاوران