• پایگاه های مهدویت

  • پایگاه های مهدویت

 

«مشق انتظار»

فرستادن به ایمیل چاپ

معاونت فضای مجازی مرکز تخصصی مهدویت نرم افزارچند رسانه ای «مشق انتظار» را به مخاطبان مهدوی عرضه کرده است.

نرم افزار چندرسانه ای «مشق انتظار» با هدف ترویج و تعمیق معارف مهدویت سعی می کند با پرداختن به مباحث مهدوی از دیدگاه علمی مخاطبان را با این آموزه دینی پیوند دهد.
این نرم افزار با بیش از 8 گیگا بایت اطلاعات مهدوی در قالب 40 ساعت فیلم آموزشی، 15 ساعت مستند و کلیپ مهدوی، به عمده نیازهای یک خانواده در این خصوص پاسخ می دهد و با ارائه مباحث مستند به بررسی عملکرد دشمن در مقابله با این آموزه پرداخته است.
این محصول به عنوان جامع ترین نرم افزار چند رسانه ای مهدوی در کشور شامل دو بخش دوستان و دشمنان مهدویت است که با ارائه کلیپ های صوتی و تصویری اطلاعات خویش را با مخاطبان به اشتراک می گذارد. در بخش ابتدایی دوره های آموزشی مهدویت، پرسش و پاسخ، شبهات، مطالب مهدوی برای کودکان، نغمه ها، نگارخانه و هدایا قرار گرفته است که به ترویج و تعمیق آموزه مهدویت می پردازد. در بخش دوم نرم افزار نیز موضوعاتی چون بردگان ابلیس، سینمای آخرالزمان، بازی ها، صهیونیسم شناسی و مدعیان دروغین به چشم می خورد که علاقه مندان به مباحث دشمن شناسی را در این خصوص راهنمایی می کند.
از دیگر مزایای این نرم افزار برقراری تعامل دو طرفه میان کاربر و اساتید مهدویت است؛ به طوری که وی می تواند سوالات خویش را به صورت آنلاین مطرح نموده و پاسخ آنها را در ایمیل خود دریافت کند.
امکان دریافت و انتقال کلیه فایل های صوتی و تصویری موجود در نرم افزار نیز از دیگر شاخصه های این محصول است.
علاقه مندان و مهدی یاوران عزیز می توانند برای دریافت این نرم افزار با شماره تلفن 02537737801 داخلی 116 واحد انتشارات مرکز تخصصی مهدویت تماس حاصل فرمایند.
لازم به ذکر است وبگاه رسمی نرم افزار www.behesht14.ir می باشد و امکان خرید اینترنتی به زودی از همین درگاه فعال خواهد شد.


صفحه ی کنونی: اخبار «مشق انتظار»