• پایگاه های مهدویت

  • پایگاه های مهدویت

 

بسته آموزشی مهدویت منتشر شد

فرستادن به ایمیل چاپ

معاونت فضای مجازی از تولید پک آموزشی خبر داد.

این پک آموزشی که به همت معاونت فضای مجازی مرکز تخصصی مهدویت ارائه شده است، با هدف ترویج معاوف مهدویت تهیه شده و در صدد ورود این آموزه در خانه علاقه مندان به آن است.
این بسته شامل کتاب آموزشی مهدویت با نام نگین آفرینش  است که برای دوره مقدماتی عموم تهیه شده؛ سی دی آموزشی این بسته نیز فایل های صوتی و تصویری آموزشی را در موضوعات مختلف مهدوی ارائه می دهد.
همچنین هر شخص با تهیه این بسته می تواند از امکانات سامانه آموزش مجازی مهدویت بهره مند گردد. این بسته آموزشی شامل یک نام کاربری و رمز الکترونیکی است که افراد می توانند به عنوان کاربران اینترنتی با وارد کردن آن ها در درگاه سامانه آموزشی مرکز تخصصی مهدویت به صورت خودکار از امکانات آن بهره مند گردند و در آزمون این دوره شرکت کنند.
به علاوه همین کاربری به ایشان اجازه خواهد داد تا به صورت رایگان از امکانات سایت کتابخانه مجازی مهدویت و سامانه آموزشی آنلاین مهدی تالک و هم چنین اتاق های گفتگوی آفلاین در مهدی فروم استفاده کنند.
استفاده کنندگان این بسته هم چنین دارای یک وبلاگ شخصی در سرویس وبلاگ نویسی مهدویت نیز خواهند بود.
علاقه مندان می توانند برای تهیه این بسته آموزشی با شماره تلفن 02537737801 داخلی 115  آموزش مجازی مرکز تخصصی مهدویت تماس حاصل فرمایند.

 


صفحه ی کنونی: اخبار بسته آموزشی مهدویت منتشر شد